«Рідне місто» допомагає лікарням Полтави

У зв’язку з швидким поширенням коронавірусу на території України медичні заклади Полтави потребують допомоги. Команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» прийняла рішення закупляти необхідне обладнання для лікарень за власний кошт. Частину його нещодавно передали в усі медичні заклади Полтави. У першій міській лікарні побувала і наша знімальна група.

Лікарям завезли чимало новітнього обладнання. Передусім, це вкрай необхідні 200-літрові циліндри-концентратори для зберігання кисню, без якого не можуть працювати апарати штучної вентиляції легень. Один із таких заміняє 22-25 кисневих балонів.

Олександр Кудацький, член команди «Рідне місто», керівник Полтавського заводу медичного скла

- Зараз місто буде забезпечено киснем. Сьогодні ми спланували, щоб 24 години працювали і на заправки балонів, тому що ми маємо і Кременчук, і Санжари, і Карлівку, й Машівку, й інші міста, куди потрібно буде робити доставку балонів. Життя людей - це перш за все.

Лікарі стверджують, що без цих апаратів працювати їм було б дуже важко. А за певних обставин - взагалі неможливо.

Микола Рева, зав.відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КП «1 МКЛ ПМР»

- Це вкрай необхідне обладнання, бо без цього обладнання праця лікаря-анестезіолога, медичної сестри практично неможлива для надання екстреної медичної допомоги.

Директорка 1-ї міської клінічної лікарні Ганна Селькіна каже: лікарі щиро вдячні за будь-яку практичну допомогу у такий скрутний час.

Ганна Селькіна, директорка КП «1 МКЛ ПМР» 

- Це допомога від наших бізнесменів. Це - Кудацький Олександр Миколайович, який наразі нам допомагає у частині підключення лікарні до кисню. Це - Удовіченко Олександр Васильович, який наразі надає допомогу для реанімаційного відділення. Я знаю, що таку допомогу отримують і інші лікувальні заклади. Щиро хочу подякувати усім небайдужим нашим помічникам.

Лідер команди «Рідне місто», член Ради підприємців Олександр Удовіченко стверджує: це тільки перший крок, який зробили полтавські підприємці у справі надання допомоги медикам.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто», член Ради підприємців

- Будемо й далі працювати, знаходити можливості для того, щоб забезпечити і лікарів, і сьогодні у нас є кілька договорів із підприємцями, які займаються виготовленням захисних масок.

Олександр Удовіченко вважає, що зараз не час грати у якісь політичні ігри, потрібно об’єднуватися і реальними діями доводити свою користь для полтавців.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто», член Ради підприємців

- Ми знаємо про ініціативу «Нової пошти», знаємо про ті речі, які зробила «Аврора». Ми знаємо такого підприємця, як Ганечко. Він передає спирт на лікарні. Це ті приклади, які треба розширювати. І наповнювати ще більшим змістом.

Стрічка новин