Ситуація із коронавірусом на Полтавщині

На Полтавщині продовжують моніторити ситуацію із коронавірусом. Станом на 23 березня в області не зареєстровано жодного підтвердженого випадку на це захворювання. Немає й жодної підозри на COVID-19. Про це на щоденному онлайн-брифінгу повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, на Полтавщині на самоізоляції перебуває 604 людини, які нещодавно повернулися з-за кордону. Сьогодні до Києва прибуває потяг із однієї з сусідніх країн. Ним повертається додому і 30 жителів Полтавської області. Їх попередять під особисте зобов’язання про самоізоляцію. Усі будуть під контролем сімейних лікарів і поліції, запевнив Олег Синєгубов.

Керівник області поінформував, що 317 тисяч масок, які минулого тижня надійшли від держави, вже розподілили між лікувально-профілактичними закладами області. Завдяки підтримці підприємців ще закуплені апарати штучної вентиляції легень. Нині їх на Полтавщині вже 321.

У разі виявлення першого хворого в області запровадять режим надзвичайної ситуації. Якщо захворювання поширюватиметься, то цілком імовірний і надзвичайний стан.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми готові до посилення заходів безпеки. Ми готові на самі жорсткі заходи щодо дотримання карантину. І ми готові до того, щоб закрити повністю міста, села і ті населені пункти, де ця хвороба буде відповідно поширюватися.

Під час брифінгу Олег Синєгубов закликав представників усіх гілок влади, громадських організацій та політичних партій об’єднатися перед загрозою розповсюдження COVID-19.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Усі свої політичні амбіції залишити поза межами. Оскільки зараз пріоритет - життя наших з вами громадян. Ми так само аналізуємо щодня, скільки коштів із резервного фонду були виділені так само органами місцевого самоврядування. Ми маємо спільними зусиллями це все долати.

Стрічка новин