Поліцейські в Україні склали 1415 адмінпротоколів щодо порушень правил карантину

Також розпочато 9 кримінальних проваджень за статтями 325 Кримінального кодексу України: порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Зокрема, у Харківській, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Сумській областях та місті Києві. Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині. Зокрема, поліцейські по території України склали 221 адмінпротокол. Також порушення виявлені у місті Києві - 159, Донецькій області - 112, Харківській - 103, Київській - 93, Запорізькій - 74, Черкаській - 70, Одеській - 66, Херсонській - 58, Чернігівській - 52 та інших областях. До суду направлено 1358 адміністративних протоколів. Про це повідомили на сайті Національної поліції України. До списку порушників потрапила і Полтавщина. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Станом на сьогодні складено 23 адміністративних протоколи. Із них на суб'єктів підприємницької діяльності, що порушують карантинні обмеження, тобто, здійснюють торгівлю, – ті суб'єкти, які не повинні. І 5 протоколів складено на перевізників: 3 – по Полтаві і 2 – по Кременчуку.

Стрічка новин