Зеленський попросив олігархів стати "наглядачами" за регіонами під час епідемії

Зеленський попросив олігархів стати "наглядачами" за регіонами під час епідемії

Президент просив бізнесменів профінансувати боротьбу з коронавірусом і взяти під своє кураторство.

Президент України Володимир Зеленський попросив олігархів допомогти в боротьбі з епідемією коронавірусу і взяти під кураторство області, де у них є активи. Про це повідомляє "Українська правда". Для того, щоб задіяти олігархат в боротьбі з епідемією, Зеленський провів з ними зустріч 16 березня. Сам президент розповів, що зустрівся з бізнес-елітою, щоб зібрати гроші на боротьбу з вірусом, і домовився з ними створити окремий фонд. Для цього Володимир Зеленський попросив 12-13 мільярдів гривень.

Однак, як передає "Українська правда", за словами одного з учасників зустрічі, стало ясно, що ніякого зрозумілого плану щодо стримування епідемії у влади немає. Інший учасник зустрічі також додав, що президент попросив не тільки про фінансову допомогу, але і щоб кожен з присутніх взяв на себе кураторство за окремою областю, де має активи та ресурси, а відповідно і людей.

Повідомляється, що серед олігархів та бізнесменів області поділили наступним чином:

Рінат Ахметов візьме під своє піклування Івано-Франківську, Львівську, Донецьку і Луганську області плюс міста, де він має вплив, як, наприклад, Кривий Ріг. Ігорю Коломойському дісталася Запорізька область. Ігор Палиця, який був відсутній на зустрічі, отримав для кураторства Волинську область разом з Коломойським і Тернопільську область. Віктор Пінчук взяв Дніпропетровську область, Андрій Веревський - Полтавську та Кропивницьку, Юрій Косюк – Вінницьку та Черкаську області, Андрій Ставніцер – взяв під кураторство Одеську область, а Олександр Ярославський – Харківську область.

Вже сьогодні, закуплені в Китаї експрес-тести, передадуть у всі області України. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, під ранок Національна гвардія України у супроводі медиків почне доставку авіацією і спецавтомобілями надійшли тест-систем коронавірусу по областях України.

Стрічка новин