В Україні є випадок одужання від коронавірусу

Тест на коронавірус, який чоловіку з Чернівців зробили вдруге, був негативним.

Про це повідомив президент під час доповіді про протидію поширення коронавірусу в Україні. За його словами, хворому з Чернівців зробили повторний лабораторний аналіз на коронавірус, який вдруге показав негативний результат. Володимир Зеленський пообіцяв, що через 48 годин в Україні з’являться: 10 млн лабораторних тестів для виявлення коронавірусу; 10 апаратів штучної вентиляції легень; 1 млн масок; 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і поліціянтів; 400 тис. експрес-тестів та 10 тиc. літрів антисептиків.

Наразі в державі офіційно зафіксовано 26 випадків зараження коронавірусом. Інформація станом на 14.00 годину 20 березня. 

Володимир Зеленський, президент України 

- В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу. Сьогодні його виписують з лікарні і він повертається додому. Я вітаю і його особисто, і всю нашу країну. Це найприємніша звістка і вони свідчить, що у нас все буде добре. Головне – зберігати спокій та режим ізоляції. Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлених інститутом молекулярної біології Національної академії наук України.

Стрічка новин