На Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус

Про це заявив на онлайн-брифінгу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Також він повідомив, що на самоізоляції перебуває 453 людини – це громадяни, які повернулися з-за кордону. Вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. Також він зазначив, що провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міст щодо заходів, спрямованих на попередження коронавірусу. У районах визначили інфекційні лікарні та бригади екстреної швидкої допомоги, які будуть викликати в разі підозри на коронавірус.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Нагадую, що в області є 17 інфекційних відділень на 427 ліжок, які готові надавати допомогу хворим та підозрілим на коронавірус, а також ми переглянули в сторону збільшення ліжкового фонду: перепрофілювали 2 тисячі 357 ліжок для надання стаціонарної допомоги при захворюванні на коронавірус.

Також Олег Синєгубов зазначив, що людей похилого віку та людей з інвалідністю не залишать насамоті. За потреби їм організують доставку продуктів харчування, ліків, речей першої необхідності у найвіддаленіші райони регіону.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми постійно контактуємо з головами районних державних адміністрацій, головами ОТГ, сіл та селищ, щоб отримувати повну інформацію і вчасно надавати допомогу.

Стрічка новин