Інформаційно-роз’яснювальна робота від надзвичайників

Вулицями українських міст курсуватимуть спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями та інформуватимуть людей про необхідність дотримуватися умов карантину. Робитимуть це і у Полтаві та райцентрах області щодня двічі на день. Громадянам наполегливо рекомендують без нагальної потреби не залишати місця проживання! Одягати маски, зберігати дистанцію між людьми не менше, ніж 2 метри, та дотримуватися заходів особистої гігієни.

Автівка вже стоїть, рятувальники готуються до рейсу. Але цього дня вони їдуть не гасити пожежу, а рятувати людей від поширення інфекції коронавірусу. А робитимуть це за допомогою інформаційної кампанії. 

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС в Полтавській обл. 

- Буде проводитись курсування оперативно-рятувального автомобілю з гучномовцями для проведення оперативно-роз'яснювальної роботи до громадян. Щоб ми могли крутити коротенькі аудіоролики про дотримання правил безпеки під час карантину.

В автівці – двоє чоловіків у формі та захисних масках. У такому складі вони курсуватимуть містом. Маршрут уже розроблений. 

Олександр Кіт, начальник рятувального відділення, капітан служби цивільного захисту 

- Включаємо рацію і гучномовець на автівці, включаємо на програвачі, і таким чином проводимо інформацію громадянам міста Полтави.

А це – третя пожежно-рятувальна частина, що на Леваді. Автівка рятувальників вже теж напоготові. 

Артем Чиж, заступник начальника третьої державної пожежно-рятувальної частини м.Полтава 

- Заходи будуть проводитися з метою запобігання поширення на території області коронавірусу, а ще – активізації роз'яснювальної роботи серед наседення щодо необхідності дотримання карантину та протиепідемічних заходів.

Сергій Пругло, начальник Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС в Полтавській обл. 

- Сьогодні буде працювати 5 машин у різних частинах міста. Графік роботи – працюватимуть зранку та ввечері. Будуть розділяти по районах з більш масовим скупченням людей. Протягом тижня плануємо охопити кожен населений пункт міста.

Рятувальники сподіваються, що громадяни дослухаються до їх рекомендацій. 

Стрічка новин