Через коронавірус в Україні запустили волонтерську платформу "Солідарність"

Скріншот з платформи
Скріншот з платформи

Ініціатива спрямована на взаємодопомогу українців через епідемію коронавірусу.

В Україні запустили волонтерську платформу "Солідарність". Вона спрямована на взаємодопомогу українців через епідемію коронавірусу. 

Оскільки коронавірус найбільш небезпечний для літніх людей, їм рекомендують залишатися вдома та мінімізувати контакти. Якщо їм потрібна допомога в тому, щоб купити ліки або продукти, вони можуть заповнити форму або зателефонувати за телефоном:  0-800-501-002. Звернутися по допомогу можуть також люди, які хворіють.

Для тих, хто хоче стати волонтером та допомогти, також є реєстраційна форма.

Наразі на сайті зареєструвалася вже понад тисяча волонтерів, найбільше - у Києві, Одеській та Київській областях. 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

Стрічка новин