Приміщення медзакладів Гадяча дезінфікують особливо ретельно

У період карантину медики опинилися на передовій протистояння цьому захворюванню. Відтак, приміщення, у яких вони працюють, приймаючи хворих, необхідно обробляти особливо ретельно.

У Гадяцькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 намагаються дезінфекцію проводити на найвищому рівні. Для кожного виду приміщення використовують окремий інвентар – серветки, відра, ємності для деззасобу. Поверхню робочих столів протирають кожні 15 хвилин. Дверні ручки теж систематично зволожують дезрозчином.

Наталія Інденко, головна медсестра АЗПСМ №2 м.Гадяч

- Так як коронавірус, як і інші віруси, дуже чутливий до хлоровмісних заходів, тому використовуємо дезхлор у таблетках і дезанолхлор – сипучий деззасіб. Після волого прибирання приміщення фарцується 60 хвилин. Потім провітрюється 15 хвилин. Поточне прибирання проводимо три рази за зміну. У період від спалаху вологе прибирання проводиться якомога частіше.

Лікарі закликають мешканців дотримуватися карантину. Без потреби не виходити на вулицю, не з’являтися у людних місцях. І навіть, перш ніж вирушити до лікарні, краще спочатку зателефонувати туди.

Наталія Інденко, головна медсестра АЗПСМ №2 м.Гадяч

- При потребі звернутися до лікаря – зателефонуйте, будь ласка, у реєстратуру, сімейному лікарю, або сімейній медсестрі. Можливо, по телефону ви отримуєте усю вичерпну інформацію. Не варто зайвий раз наражати себе на небезпеку.

Стрічка новин