Євробачення 2020 скасовано

Євробачення 2020 скасовано

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2020, який мав відбутися у Роттердамі, скасовано через загрозу поширення коронавірусу.

Як повідомили організатори Євробачення, 65-ий пісенний конкурс проведуть у 2021 році. 

"Ми дуже пишаємося тим, що конкурс "Євробачення" безперебійно протягом останніх 64 років об'єднував людей, і ми, як мільйони глядачів по всьому світу, надзвичайно сумуємо, що він не може відбутися у травні 2020", – наголосили в Європейському мовнику. 

Однак пандемія коронавірусу COVID-2019 не залишила організаторам вибору, тому захід довелось скасувати. Організатори кілька тижнів вивчали альтернативні варіанти, щоб дозволити проведення пісенного конкурсу в 2020 році. Однак невизначеність, спричинена розповсюдженням COVID-19 по всій Європі, та обмеження, встановлені урядами країн-учасниць, зумовили таке рішення.

Відзначимо, участь у Євробаченні 2020 мала взяти 41 країна. Представником України на конкурсі було обрано гурт Goa_A із піснею "Соловей". Найімовірніше, колектив збереже путівку на конкурс і в наступному році, та чи буде змінений конкурсний трек – поки що невідомо. Водночас, організатори запевняють, що приймати Євробачення в 2021-му також буде Роттердам.

Стрічка новин