Маска, що підіймає настрій: майстриня з Полтавщини безкоштовно шиє засоби захисту

Маска, що підіймає настрій: майстриня з Полтавщини безкоштовно шиє засоби захисту

На час карантину припинилися майстер-класи у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі в Горішніх Плавнях. І Лариса Шишло, майстер виробничого навчання з професії «Кухар», перетворилася на швачку.

Жінка вирішила зробити добру справу для своїх рідних, друзів та знайомих. Майстриня написала пост у Фейсбуці, де розмістила фото масок і запропонувала охочим отримати пошиті вироби, написавши їй у Вайбер. Відразу ж до неї почали додаватися в друзі незнайомі люди не лише з міст і сіл Полтавщини, а й з інших країн.

Жителька Горішніх Плавнів шиє неординарні маски, що не лише захищають здоров’я, а й підіймають настрій оточуючим. Лариса вважає, звична медична маска відразу навіює похмурі думки і асоціюється з хворобою.

"А в моїй масочці ви креативні, модні і здорові. Верх я роблю яскравим, а от внутрішню сторону обшиваю тришарово складеною марлею", - розповідає жінка.

На одну таку маску майстриня витрачає 4 хвилини. Вже отримала пропозицію співпраці від місцевого Центру зайнятості. Матеріалу для пошиву в Лариси достатньо. Адже вона виготовляє ще й тканинні ляльки.

"Тканина є, резиночки є, попит є, - підсумовує Лариса Шишло. - На карантині в кожного є домашня робота, а я займаюся улюбленою справою - шиттям, і заодно допомагаю людям".

Готові засоби захисту забирають подруги, учні та близькі друзі. Сама ж майстриня без власної маски, бо сидить вдома і дотримується карантинного режиму.

Стрічка новин