Викрили двох копів, яких підозрюють в отриманні хабара за видачу дозвільних документів на зброю

Викрили двох копів, яких підозрюють в отриманні хабара за видачу дозвільних документів на зброю

Прокуратура Полтавської області спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованого у м. Полтава, за оперативного супроводу Управління СБУ в Дніпропетровській області викрили в один день одразу 2 інспекторів з контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області за підозрою в одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 750 доларів США.

За версією слідства, обидва правоохоронці за 350 та 400 доларів погодилися "допомогти" 2 жителям Дніпропетровщини, які не мали права на придбання та зберігання травматичної зброї, отримати такі дозволи.

Вказані особи затримані. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Опрацьовується версія систематичності вказаних дій, аналізуються вилучені документи, встановлюється причетність інших службових осіб. Досудове розслідування у кримінальних провадженях триває за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, за попередньою змовою групою осіб).

Стрічка новин