У Полтавській виправній колонії підготували теплицю для розсади

У Полтавській виправній колонії підготували теплицю для розсади

Так, для забезпечення засуджених овочами з власного підсобного господарства, в установі провели підготовку теплиці для посіву насіння та вирощування розсади овочевих культур.

Теплиця, площею 218 кв.м, обтягнута плівкою. Придбали насіння, провели підготовку ґрунту та внесення до нього добрив, створені всі агрофізичні та агрохімічні умови. Згодом, після прогрівання ґрунту, на земельній ділянці буде  висіяне насіння. Належна підготовка ґрунту є запорукою отримання гарної розсади. Висів насіння в теплиці дасть змогу виростити розсаду овочів з подальшою висадкою у відкритий ґрунт помідорів та огірків для вирощування урожаю власними силами на підсобному господарстві.

«Розвиток тепличного господарства є надзвичайно важливим напрямком життєдіяльності колонії. Вирощування овочів з власної розсади на підсобному господарстві установи максимально забезпечує засуджених якісною овочевою продукцією, урізноманітнює та вітамінізує їх раціон», - зазначив заступник начальника установи з інтендантського та господарського забезпечення Євген Фефілов.

Стрічка новин