У Полтаві 10-річний хлопчик врятував життя свого друга

Надзвичайна подія сталася по вулиці Нижньомлинській. Там 8-річний хлопчик Михайло впав у ставок. На щастя, йому на допомогу прийшли друг та ще двоє чоловіків.

Діти гуляли біля ставка. Молодший Михайло намагався закинути у воду шматок ось цієї рибальської сітки, послизнувся і впав у каламутну воду. Його друг Сашко не злякався й швидко збагнув, що потрібно робити.

Олександр Грінь, врятував товариша

- Він дуже плавати не вмів, ледь тримався на воді. Моя ідея була погукати дорослих. Я вибіг на дорогу, зупинив машину, погукав дядьків. Вони прийшли сюди й почали його витягати.

Допомога не забарилася. Чоловіки Андрій та Олександр пригадують: побачили хлопчину, який сильно розмахував руками. Коли зупинилися, почули від Сашка: «Друг у ставку! Тоне».

Олександр Андросов, врятував дитину

- Нікого на поверхні води не було, й тут, вже якраз коли добігаємо, дивлюся, хлопчик спливає. Вже ніхто не роздумував. Я по дорозі роздягався, друг взагалі не роздягався, стрибнули у воду за ним.

Другий чоловік Андрій Попов упевнений, що це – доля.

Андрій Попов, врятував дитину

- Я вже мав звернути на іншу дорогу, але друг, не знаю чому, в цей момент сказав, щоб ми поїхали вправо. Хоча я по цій дорозі практично не їжджу.

Про пригоди сина мати дізналася від медиків і поліції. На щастя, завдяки вчасній і правильній допомозі, хлопчик відбувся стресом. Нині він почувається добре і запевняє, що відтепер буде дуже обережним.

Алла Ступак, мама врятованого хлопчика

- По здоров'ю нормально, та й стан психологічний нормальний.

Всім рятувальникам поліцейські вручили подяки і цінні подарунки.

Стрічка новин