На Полтавщині поліцейські перевіряють дотримання обмежень пасажироперевізниками

На Полтавщині поліцейські перевіряють дотримання обмежень пасажироперевізниками

Поліцейські області, які працюють на автошляхах області, контролюють дотримання обмежень перевезення пасажирів у тролейбусах та автобусах, які виконують внутрішні міські перевезення пасажирів та на залізниці.

Таке рішення прийняте на виконання постанови Кабітену Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, відповідно до якого відсьогодні і до 3 квітня на всій території держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом приміського, міжміського внутрішньообласного та міжобласного сполучення.  У тролейбусах та автомобільному транспорті, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволено одночасно перевозити до 10 пасажирів. Обмеження діють також щодо перевезення пасажирів залізничним транспортом.

–  При виявленні порушень поліція Полтавщини реагуватиме швидко і якісно, в межах правового поля. Закликаємо всіх пасажироперевізників із відповідальністю та розумінням поставитись до введених Урядом держави обмежень. Наголошуємо, що це тимчасовий,  вимушений захід, головна мета якого – зберегти життя та здоров’я людей, не допустивши розповсюдження коронавірусу», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський.  

Нагадаємо,з 18 березня припинено залізничне та автобусне сполучення по Україні.

Стрічка новин