Хворих на коронавірус на Полтавщині немає

Жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус на Полтавщині немає. Про це заявив на онлайн-брифінгу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Він повідомив, що 30 чоловік, які недавно повернулися з-за кордону, нині знаходяться на самоізоляції. В області діє оперативний штаб, який працює цілодобово. Для можливого прийому хворих підготовлено 17 інфекційних лікарняних відділень. Там знаходиться 427 ліжок, більше 240 з них – убоксовано. Визначено місця можливих обсервацій. У 13 пунктах зможуть прийняти 817 осіб.

За словами керівника області, близько 300 тисяч штук масок Полтавщина отримала із державного резерву. Придбавати їх, а також тестові системи та апарати для штучної вентиляції легень й інше медичне обладнання, допомагають приватні підприємці.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми наразі забезпечені усім необхідним. Але ми розуміємо усю серйозність цієї ситуації і хочемо максимально укомплектувати ці інфекційні відділення, які потенційно будуть приймати цих хворих.

Олег Синєгубов запевнив, що в медичних закладах області хворих, якщо такі з'являться, лікуватимуть безкоштовно. Голова облдержадміністрації також закликав не довіряти чуткам та користуватися тільки офіційною інформацією.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Хочу спростувати чутки щодо того, що у нас уже перебувають люди на обсервації, або знаходяться в якихось закладах. Такого наразі у нас по області немає. Хочу закликати громадян не довіряти чуткам, користуватися лише публічною та офіційною інформацією і просто зрозуміти: ці заходи спрямовані для нашої з вами безпеки.

Стрічка новин