У податкову відвідувачів пропускають по черзі

З 18-го березня у Полтаві та Кременчуці Центри обслуговування платників податків працюватимуть на три години менше – з 10.00 до 16.00. Такий графік роботи запровадили через карантин та з метою непоширення респіраторних захворювань, розповів начальник міського управління в податковій Полтавщини Андрій Вітренко. Також відвідувачів пропускають по черзі й у масках.

Пополудні біля входу в Центр обслуговування платників – п’ятеро відвідувачів. 

Антоніна Задорожня, підприємиця 

- Прийшла я близько одинадцятої години. Хвилин 10 була у черзі. Але без маски мене не пропустили. Потрібно людей попереджувати, що без масок не пропускають, бо зараз велика проблема з масками. Я оббігала багато аптек, ніде масок не було. Скажімо так: випросила у перехожого, в якого маска була із собою. Якщо такі умови, то їх мають роздавати.

Алла Рябкова, в.о.начальника ГУ ДПС в Полтавській області

- Ми також зіштовхуємось з тією самою проблемою – у аптеках масок обмежена кількість. Кілька днів взагалі їх не було. Тому ми закупили ту кількість масок, яка необхідна для наших працівників. Звертаємося до платників податків з проханням максимально забезпечити прихід у масках з метою непоширення інфекції.

Нині відвідувачів пропускають по черзі.

Андрій Вітренко, начальник міського управління ГУ ДПС в Полтавській області 

- На одного працівника запускаємо у Центр обслуговування одну людину з метою не створення черг.

Володимир Сірячок, модератор Центру обслуговування платників ДПІ  

- Якщо в залі п’ять і більше осіб, то ми вхід обмежуємо до десяти осіб. Це робиться з метою запобігання розповсюдження інфекції. Всі працівники у нас в масках на робочих місцях. Також ми пропонуємо відвідувачам засоби особистої гігієни - дезінфекції рук, щоб запобігти розповсюдженню інфекції. Тому що найбільше інфекції залишається на ручках вхідних дверей, яких вони торкаються.

На час карантину, до третього квітня, Центр обслуговування платників працює за новим графіком. Про це розповів начальник міського управління в податковій Полтавщини Андрій Вітренко. 

Андрій Вітренко, начальник міського управління ГУ ДПС в Полтавській області 

- Рекомендовано Державною податковою службою України встановити графік прийому громадян з десятої години до шістнадцятої години вечора: кожного дня з понеділка по п’ятницю поки що так. Обідня перерва, так як і була по графіку з 13:00 до 14:00. Також запроваджуємо технічні перерви кожну годину: на 15 хвилин будемо відкривати приміщення, щоб провітрити. З метою запобігання респіраторних та інших захворювань.

Алла Рябкова, в.о.начальника ГУ ДПС в Полтавській області

- Для невеликих ЦОПів, які розташовані не в Полтаві та Кременчуці, встановлений графік роботи з десятої години до тринадцятої години. Ми звертаємося до платників податків з проханням обмежити відвідування центрів обслуговування платників податків на період карантину. Платники податків через електронні сервіси, через свої електронні кабінети мають можливість подати всі види електронної звітності. Мають можливість отримати всю необхідну інформацію, яка стосується як нарахувань зборів, платежів, так і наявності податкового боргу. Також тих питань, які можуть у них виникати з приводу реєстраційного номера облікової картки, статусу платника податку.

Нагадаємо, одинадцятого березня Уряд затвердив заходи щодо непоширення коронавірусу в Україні. Зокрема, у навчальних закладах запровадили карантин на три тижні. Також обмежили проведення масових заходів. Щоб зменшити кількість людей на вулицях, із 17-го березня в Полтаві не працюють кінотеатри, торгово-розважальні центри, ринки та заклади громадського харчування.

Стрічка новин