Обласна інфекційна лікарня поповнилася новим обладнанням

Це, зокрема, два апарати для штучної вентиляції легень, мобільна рентгенівська система, шість моніторів пацієнта, гемодіалізний апарат, ультразвукова діагностична система, автоматичний біологічний аналізатор та препарати для визначення біохімічного складу крові. Обладнання закупили на кошти «Нової пошти».

Обладнання в Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні є, але його не вистачає і не все відповідає сучасним вимогам. Але цього дня кількість техніки у мед.персоналу значно збільшилася. В'їжджають автівки на подвір'я лікарні, працівники починають вивантажувати коробки з обладнанням. 

Наталія Свириденко, головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня» 

- Наша лікарня визначена базовою наказами міністерства охорони здоров'я як така, яка буде надавати допомогу третинного рівня тяжким хворим, середньотяжким хворим. А ще хворим на коронавірусну інфекцію.

Оглянули обладнання, яке є, а ще склали список, що необхідно. З останнім підприємці можуть допомогти. Обладнання, яке привезли інфекційній лікарні, – сучасне та необхідне, зазначив директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак. 

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Ці апарати стоять в таких клініках, як Інститут серця. Тому ми дякуємо, бо, незважаючи на ціну, ці апарати того варті. Це високоякісний точний апарат.

Погоджується з ним і головна лікарка інфекційної лікарні. 

Наталія Свириденко, головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня» 

- І апарати ШВЛ, і переносний рентген-апарат, біохімічний автоматичний аналізатор та інше обладнання для нас вкрай важливе. Щоб наші медпрацівники могли надавати медичну якісну допомогу хворим пацієнтам з різними інфекційними хворобами на якісному сучасному рівні.

На передачу обладнання прийшли очільник Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА та губернатор. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Наша основна інфекційна лікарня тепер буде забезпечена ще на порядок та рівень вище, ніж це було до сьогоднішнього дня. Це лише початок. Ми створили оперативний штаб, залучили бізнес, а завтра будемо проводити нараду і будемо визначати ті напрямки, по яких нам потрібна допомога саме від приватного сектору.

Інна Поперешнюк, співзасновниця і член наглядової ради компанії «Нова пошта»

- Прийняли рішення виділити 25 мільйонів на закупівлю необхідного обладнання, витратних матеріалів та апаратури. Сьогодні Полтавська обласна інфекційна лікарня першою отримує нашу допомогу.

Обладнанням почнуть користуватися у найближчий час.

Стрічка новин