"Червоний хрест" стикнувся з дефіцитом крові через коронавірус

"Червоний хрест" стикнувся з дефіцитом крові через коронавірус

Кількість донорів значно зменшилась після початку епідемії.

Центр "Червоного Хреста" в США заявив, що зараз вони стикаються з "серйозним дефіцитом крові", оскільки кількість донорів значно зменшилась після початку епідемії корона вірусу у світі. Донорська кров витрачається швидше, ніж поповнюється, передає ABC News, пише ДТ.

Пол Салліван, старший віцепрезидент Американського Червоного Хреста зазначив, що багато постійних донорів відмовляються приходити у лікарні, боючись заразитися або навпаки заразити кого-небудь коронавірусом. Але це створює важку ситуацію для пацієнтів, які потребують донорську кров.

"Протягом останнього тижня ми бачили, як все менше донорів приходить на забір крові, але потреба в ній не змінилася на тлі кризи. Саме тому ми зараз просимо людей виходити і підтримувати донорство. Ми будемо наполегливо працювати, щоб вони залишалися в безпеці, але нам це потрібно, тому що нам потрібно допомагати пацієнтам у лікарнях" - повідомили у "Червоному хресті".

У своїй заяві Червоний Хрест написав, що дефіцит крові може вплинути на пацієнтів, які потребують операції, жертв автомобільних аварій або осіб, які страждають на рак. Організація працює над тим, щоб уникнути ситуації, коли лікарям доведеться вирішити, кому найкраще буде віддати кров, яку вони мають.

Стрічка новин