На Полтавщині не зафіксовано жодної підозри на коронавірус

Втім, до напливу пацієнтів Полтавська обласна інфекційна лікарня готова. Це сьогодні особисто перевірили директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації та губернатор. Разом с посадовцями оглянули лікарню й наші журналісти.

- Ті діти, що були на цьому апараті, - жодна не померла.

Лікарі відділення інтенсивної терапії інфекційної лікарні хизуються обладнанням, яке мають, та очікують на нове. Кажуть, зараз у реанімації перебуває одна людина, й жодного відношення до коронавірусу вона не має.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Як ви бачите, на території не накопано могил, нічого немає. Міфи розвіяні. Й 40 пацієнтів, які ніби-то лежать, ми були в реанімації, їх там немає.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, лікарні Полтавщини потенційно готові до прийняття хворих на коронавірус. Опорним закладом залишається обласна інфекційна лікарня, але взагалі по області 17 відділень, готових прийняти такого характеру хворих.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми зараз областю опрацюємо питання додаткового фінансування на закупівлю ліків, апаратів ШВЛ, ми тісно співпрацюємо із бізнесом. Вони також готові активно включатися й активно допомагати, щоб вирішувати ці всі питання.

Також посадовці наголосили на тому, що вже найближчим часом до Полтави надійдуть експрес-тести для діагностування коронавірусу.

Стрічка новин