Важлива інформація для відвідувачів установ ПФ Полтавщини

Важлива інформація для відвідувачів установ ПФ Полтавщини

Для вирішення індивідуальних питань, як і раніше, можна телефонувати на «гарячу» телефонну лінію Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Шановні відвідувачі установ Пенсійного фонду Полтавщини! В умовах стрімкого поширення вірусу COVID-19 (так званого корона-вірусу), з метою мінімізації ризиків зараження цією хворобою працівників і відвідувачів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, просимо вас не наражати себе та оточуючих на небезпеку і без візитів до сервісних центрів вирішувати проблемні питання за допомогою онлайн сервісів вебпорталу Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua/). Для цього слід скористатися системами електронної ідентифікації особи – КЕП (кваліфікований електронний підпис), Bank ID, Mobile ID. Тоді дистанційно можна:

- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;

- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

- перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);

- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;

- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

- подати звернення (пропозицію тощо);

- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Крім того, сьогодні пенсіонери, скориставшись допомогою дітей чи онуків, не виходячи з дому, можуть у зручний спосіб отримати консультацію фахівця «з перших вуст», скориставшись послугою он-лайн консультації за допомогою Skype.

Пропонуємо адресу скайп – зв’язку для отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення протягом робочого дня, з 8-00 до 17-00: 

Також для вирішення індивідуальних питань, як і раніше, можна телефонувати на «гарячу» телефонну лінію Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за такими номерами:

• 0-800-50-25-10

• (0532) 56-53-29

Закликаємо вас, шановні відвідувачі, розповсюджувати зазначену вище інформацію серед своїх родичів чи знайомих, які найближчим часом планували відвідувати установи Фонду, а також – в умовах запровадження місцевою владою обмежувальних заходів – зберігати спокій, не сіяти паніку та дотримуватися оприлюднених санітарних, гігієнічних та інших правил для захисту себе та оточуючих від вірусної інфекції.

Стрічка новин