Верховна Рада та МОН запускають трансляцію відеоуроків та онлайн-курсів для школярів

Верховна Рада та МОН запускають трансляцію відеоуроків та онлайн-курсів для школярів

Онлайн-уроки будуть за тими дисциплінами, які потрібні для складання ЗНО.

Через введення тритижневого карантину Кабінетом міністрів України навчання в освітніх закладах було тимчасово призупинено. Телеканал "Рада" та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів з 17 березня. Про це повідомила пресслужба Верховної Ради України з посиланням на голову Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.

Зазначається, що онлайн-уроки будуть саме за тими дисциплінами, які потрібні для складання цьогорічного ЗНО, а саме: з українська мови та літератури, англійської мови, історії, математики  та біології.

"Відбудеться це за підтримки Комітетуу Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій з Міністерством освіти та науки України й найкращими провайдерами онлайн-освіти України — Be Smart / Будь розумним, EdEra та Prometheus", - йдеться в повідомленні.  

Раніше повідомлялося, що якби в 2018 році в Україні була запущена Національна освітня електронна платформа, на яку було виділено гроші з держбюджету, ефективне дистанційне навчання, потреба в якому виникла через пандемію коронавірусу у світі, було б реальним.

Однак на сьогоднішній день майно та програмне забезпечення Національної освітньої платформи під арештом, відкрито кримінальне провадження, а досудове розслідування встановило, що "посадові особи ДП "Інфоресурс", діючи за попередньою змовою з посадовими особами Міністерства освіти і науки України та ТОВ "БМС ТЕХНО", всупереч інтересам служби, з метою отримання неправомірної вигоди, організували укладення договору про закупівлю програмно-апаратного комплексу Національної електронної освітньої платформи".

Стрічка новин