На час карантину в Полтаві діє гаряча лінія

На час карантину в Полтаві діє гаряча лінія

Із питань соціального захисту в період карантину діє «гаряча» лінія 0 800 500 620, щодо коронавірусу – 0 800 505 032

У період карантину в області працюють «гарячі» телефонні лінії, звернувшись на які громадяни можуть отримати консультації щодо коронавірусу й вирішення соціальних питань.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак поінформував, що «гаряча» лінія для консультацій щодо коронавірусу – 0 800 505 032 – цілодобова. На дзвінки відповідатимуть фельдшери і лікарі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Крім того, на Полтавщині працюють «гарячі» лінії системи соціального захисту населення. За консультацією в Департамент соціального захисту населення ОДА можна звернутися за номером 0 800 500 620. Консультації фахівці надаватимуть із 9 до 18 години.

Директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко під час апаратної наради в ОДА звернулася до голів міст і райдержадміністрацій взяти на особистий контроль питання призупинення прийому громадян в управліннях соціального захисту населення.

За її словами, управління соціального захисту населення мають забезпечити реалізацію всіх державних програм. До 28 березня повинні провести нарахування всіх державних соціальних допомог, а це 90 тисяч операцій. Крім того, провести нарахування пільг і субсидій 236 тисячам сімей.

Телефони «гарячих» ліній системи соціального захисту населення по районах можна переглянути тут.

Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації – 0-800-500-620;

Стрічка новин