"Укрзалізниця" призупиняє внутрішні пасажирські перевезення

"Укрзалізниця" призупиняє внутрішні пасажирські перевезення

Квитки на скасовані поїзди можна буде повернути протягом місяця.

Починаючи з середи, 18 березня, "Укрзалізниця" тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому). Про це написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зазначається, що поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

"Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів", - йдеться в повідомленні. 

За словами міністра, для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, "Укрзалізниця" подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований. Повідомляється, що квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн сервіси.

"Вантажні залізничні перевезення здійснюються", - уточнив Криклій. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 16 березня затвердив розпорядження про введення карантинних заходів по всій території України з 18 березня по 3 квітня.

Документом, зокрема, заборонено:

  • з 18 березня по 3 квітня  регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, перевезення пасажирів метрополітеном у Києві, Харкові та Дніпрі;
  • з 18 березня до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному і далекому);
  • з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних і інших заходів, в яких бере участь більше 10 осіб;
  • з  17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торгово-розважальні центри, інші установи розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. 

Стрічка новин