В Україні підтвердили 5 випадків зараження на коронавірус

В Україні станом на 16 березня підтвердили вже п'ять випадків зараження на коронавірус. На Полтавщині ж жодна з підозр не підтвердилась. Втім, на самоізоляції в області перебуває 29 осіб. Про це повідомили на брифінгу в Департаменті охорони здоров'я.

Розпочався брифінг з хорошої новини для Полтавщини. Підозра на коронавірус у Кременчуці не підтвердилась. Втім, на території України виявили ще 2 випадки зараження на коронавірус.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Підозра, яка була, знята. Пацієнтка проходе, як ГРВІ. Вона в задовільному стані. Отримує відповідне лікування. Сьогодні маємо ще виставлений діагноз коронавірус ще у двох пацієнтів у Чернівецькій області.

Швидких тестів для діагностування коронавірусу в Полтаві ще немає. Їх завезуть у кількості 5 тисяч. За словами Віктора Лисака, цього лікарям має вистачити, принаймні, до кінця карантину.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- У Кременчуці вони є сьогодні, орієнтовно завтра кінець дня-початок середи швидкісні тест-системи будуть вже і вцілому для області. Перш за все, будуть забезпечені інфекційні стаціонари і будемо намагатися забезпечити бригади екстреної медичної допомоги.

Також на брифінгу вкотре наголосили на відповідальному ставленні до свого та чужого здоров'я й попросили на час карантину перебувати вдома.

Стрічка новин