«Знайди свою зірку»: у Миргороді провели конкурс

Так називався міськрайонний відкритий фестиваль-конкурс малих жанрових форм. Проходив він у Миргороді ще до запровадження карантину. У заході взяли участь обдаровані діти у віці від 5 до 18 років. 

Діти виступали у п’яти вікових категоріях. Учасники на розсуд журі представляли номер зі сценічного мистецтва малої форми - соло, дует, тріо, квартет тощо в одному із жанрів: вокальному, хореографічному, оригінальному чи розмовному.

Анна Закаблук, учасниця фестивалю, м.Миргород

- Я навчаюся у 5-й школі музиці. І її я представляю на цьому конкурсі. Буду грати соло з ансамблем.

Станіслав Дяченко, Ксенія Кривоносенко, учасники фестивалю, м.Полтава

- Ми будемо співати «Баришню та хуліган». У нас уже не перший конкурс. І всі вони перемагали за перші місця. Ми дружимо із двох чи трьох років.

Мета фестивалю – популяризація дитячої творчості, художньо-естетичне виховання підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованих дітей та пошук авангардних форм мистецького спілкування. Деякі номери, представлені на конкурсі, уже здобували творчі перемоги.

Ілля Ляшенко, учасник хореографічного колективу «Хамелеон», смт Ромодан

- Сьогодні представляємо один номер. Із цим номером ми вже багато де були, багато яких конкурсів пройшли. І дякуємо Богу, що він дав нам перемоги. Був конкурс 12 січня у Полтаві. Ми здобули перемогу – супергран-прі. І нас запросили до Болгарії.

Однією із родзинок цьогорічного конкурсу стала поява нових номінацій.

Валентина Отисько, методист Миргородського ЦЕВ

- Уперше у цьому році у нас відкрито ще одну номінацію декоративно-ужиткового мистецтва. Це – образотворче мистецтво та бісероплетіння.

Під час конкурсу діти виконували конкретні роботи із цієї мистецької техніки. А потім захищали свої витвори перед компетентним журі. Загалом фестивалем залишилися задоволені як його юні учасники, так і їхні батьки.

Дмитро Митько, батько 6-річної Ганни, м.Полтава

- Усе дуже подобається. Конкурс дуже гарний. Очікуємо на результати.

Стрічка новин