Україна тимчасово закрила кордони для іноземців

Україна тимчасово закрила кордони для іноземців

Україна з 00:00 16 березня тимчасово закрила близько сотні пунктів пропуску і тимчасово забороняє в’їзд у країну для іноземців.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

“У ніч проти понеділка тимчасово забороняється в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства. Винятки стосуються людей, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їхніх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та людей без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що громадяни України можуть в будь-який час повернутися додому.

“РНБО рекомендує українцям повернутися з-за кордону до 17 березня, а тим, хто не встигне та не зможе самостійно повернутися – звертатися у посольства та консульства України в країнах перебування за каналами комунікації, вказаними на інтернет-сторінках цих дипустанов”, – повідомляють у ДПСУ.

З 00:00 17 березня тимчасово припиняються регулярні міжнародні пасажирські перевезення через усі пункти пропуску (контролю) через державний кордон України. Обмеження на кордоні України будуть діяти до 3 квітня, якщо через ситуацію із поширенням захворюваності на пандемічний вірус не буде ухвалено інше рішення. 

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив, що для недопущення поширення коронавірусу в Україні потрібно діяти на випередження. Так, працювати повинні лише аптеки і продуктові магазини, також варто обмежити пересування людей.

Стрічка новин