Моделювання та конструювання роботів у Полтаві

Цікаве заняття для сучасної малечі, яку цікавлять більше гаджети, ніж іграшки. Поєднання ігрового моменту з сучасними технологіями. Таку можливість мають діти на заняттях з робототехніки у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Заняття – безкоштовні. Наша журналістка Анна Ружін встигла побувати у юних техніків до карантину, щоб спробувати оживляти конструктор.

Деталь до дедалі, так виростає конструкція. На вигляд – звичайне лего, але мотор, дроти та комп'ютерна програма оживлять конструктор. 

Оксана Передерій, керівник гуртка робототехніки, методист центру   

- Сьогодні ми конструююємо робота-гімнаста. Тема заняття – задачі для робота. І, відповідно, після того, як буде сконструйована модель, будемо задавати різні параметри мотору, щоб діти бачили, яким чином можна запрограмувати одну й ту саму модель для виконання різних задач.

У гуртку – переважно хлопці, адже вони більше цікавляться технікою. 

Дмитро Колодочка, відвідує гурток 

- Приваблює тим, що тут можна дізнаватися більше інформації, дуже цікаво та допомагає для мозку. А ще корисно для розвитку і мені подобається складати роботів.

Гурток розрахований на шкільний вік: від 6 і до 18. 

Оксана Передерій, керівник гуртка робототехніки, методист центру   

- Користуємося конструкторами LEGO MineStory Education. Є 5 базових набори та 2 ресурсні. Діти працюють в групах, ділять на 2 підгрупи, щоб на один набір припадало двоє. Якщо одночасно багато дітей збирає робота, то їм стає не так цікаво. Займаємося тим, що проектуємо, конструюємо, збираємо, програмуємо роботів.

Гурток для малечі діє вже пів року. Заняття безкоштовні. Тривають по 3 години і майже пів сотні дітей мають змогу конструювати. 

Стрічка новин