У Полтаві почали дезінфікувати громадський транспорт

Все для того, аби не допустити поширення вірусів. Нагадаємо, 11 березня Уряд запровадив тритижневий карантин в Україні. Як проходить дезінфекція, бачила Юлія Хаврель.

Юлія Хаврель, кореспондентка

- Полтавський транспорт перейшов у антивірусний режим. Його обробляють мінімум два рази на день у три етапи.

Це не кадри з серіалу «Чорнобиль», а ранок в депо КП «Полтаваелектроавтотранс». Віктор у спецодязі обробляє салон бризкаючи усюди: поручні, підлогу, вікна й стіни тролейбусу.

Віктор Ніколаєв, працівник КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Заливаємо воду й розчин туди всередину й все.

За словами медика Надії Шолдо, транспорт обробляють не знайомою всім хлоркою, а сучасним розчином зі складною хімічною формулою. Також тепер пильніше стежать за станом здоров'я водіїв й кондукторів.

Надія Шолда, завідувачка оздоровчого пункту КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Вони на передовій й вони активно виконують всі рекомендації. Значить, це дезінфекційний засіб, який вбиває мікроорганізми, віруси, коронавірус, гепатит і таке інше.

Після орошення за справу беруться ось ці дві жінки. Прибиральниці буквально бігають у тролейбусі, щоб встигнути обробити весь транспорт. Воду з розчином замінюють після кожного прибирання.

- Протираємо поручні, вікна, двері, сидіння, резинки. Все, де пасажири беруться руками. В салоні все миємо.

- Ви не хвилюєтесь ?

- Хвилююся, але ж хтось має це робити.

Директор КП «Полтаваавтоелектротранс» Євгеній Зайцев каже, що його підлеглих коронавірус не налякав. Жоден працівник не відмовився виходити на лінію.

Євгеній Зайцев, директор КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Дезінфекційний матеріал є, захисні засоби для тих, хто дезінфікує є. Ми закупили, без проблем, тому залишилось лише втілювати на практиці в життя.

Якщо з комунальним транспортом все більш менш зрозуміло, то з приватним - ні. Тут залишається лише сподіватися на сумлінність перевізника.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- Зараз створена робоча група з представників транспортного відділу й диспетчерської служби, які вибірково на кінцевих зупинках перевіряють, як обробляють приватні перевізники свої транспортні засоби. Вчорашній день показав, що вони дотримуються наших рекомендацій. Ми будемо до закінчення карантину їх ось так вибірково перевіряти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію