У Полтаві пройшла акція «Руки геть від ветеранів»

Всеукраїнська акція «Руки геть від ветеранів», яка пройшла напередодні ввечері, в усіх обласних центрах відбулася без порушення громадського порядку. Про це розповів речник Нацполіції області Юрій Сулаєв. У Полтаві акцію організували представники «Національного корпусу» біля будівлі головного управління. Її учасники передали письмове звернення до очільника нацполіції області Івана Вигівського. За словами співорганізатора заходу Анатолія Шияна, у зверненні просять арештувати радника секретаря Нацбезпеки Сергія Сівоху за державну зраду та сепаратизм. 

Акція «Руки геть від ветеранів» почалася о дев’ятнадцятій годині. Її співорганізатор Анатолій Шиян говорить про мету заходу:

Анатолій Шиян, голова Полтавського осередку «Національного корпусу» 

- Акція відбулася для того, щоб пояснити, яка ситуація відбулася в Києві. За що були затримані наші побратими. За що були затримані ветерани АТО та привернути увагу поліції, що треба якось реагувати на заклики Сівохи, що Росія не є агресором.

12-го березня у Києві радник секретаря Ради національної безпеки Сергій Сівохо намагався презентувати свою Платформу примирення. Це відео із презентації. На заході ветерани полку «Азов» почали закидати Сивосі, що він говорить про внутрішній конфлікт, а не про війну проти Росії. Почалася штовханина. Сергія Сівоху вивели із зали. Пізніше у поліції повідомили, що затримали 15 учасників події та кваліфікують їх дії як хуліганство. 

Тарас Лелюх, учасник бойових дій 

- У нас два звернення: перше – це щодо арешту Сергія Сівохи за державну зраду, за сепаратизм. Друге звернення – це щодо нормального ставлення до наших бійців, яких затримали. Наші побратими з полку «Азов» не повинні за це переслідуватися поліцією і отримувати кримінальні справи. Вони побачили на відкритті цієї платформи спробу державної зради України, заклики до сепаратизму.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції Полтавщини 

- Зареєстрували звернення й копію зареєстрованого звернення повернули із реєстраційним номером ініціаторам цього звернення. Люди провели акцію десь впродовж півгодини. Після чого ця акція завершилась без будь-яких порушень публічного порядку. Такі акції були проведені практично у кожному обласному центрі. Й наскільки мені відомо, у жодній області порушень публічного прядку також не було.

За словами співорганізатора акції Анатолія Шияна, у заході брали участь майже п’ятдесят людей. Речник Нацполіції області Юрій Сулаєв розповів: на акції було близько тридцяти учасників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію