Житло для учасників бойових дій

У стінах Київської районної в місті Полтава ради – громадські слухання. У залі – учасники бойових дій, представники міської влади.

На порядку денному – обговорення цільового призначення земельної ділянки.

Тарас Лелюх, представник ради ветеранів при Міністерстві ветеранів, член руху ветеранів України 

- Мені стало відомо, що на сесії, на земельній комісії міської ради, буде розглядатися про зміну цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоповерхового будинку, де буде ніби-то щось для учасників бойових дій. Але це мене не влаштовує, бо я звик вірити фактам, а не обіцянкам.

Ця земельна діянка наразі пустує, там планували розширення офісу, але оскільки там можна звести багатоповерхівку, де в перспективі отримають квартири бійці, то наразі це є важливим питаням, зазначає Тарас Лелюх.

Чоловік розповів, що він знайомий з досвідом роботи з даного питання в інших областях, де спочатку йдуть обговорення, а потім уже приймають рішення. Це стосується житлових програм для учасників бойових дій. 

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області 

- Завдяки програмі 50/50 я маю хоч і не в повному обсязі, але власне житло. Тож, такі як ми, маємо право? От в 45 років я набув право і живу не по зйомних квартирах, а у власному житлі.

Стрічка новин