У Полтаві допомагатимуть вагітним

У Полтаві відкрили «Life Центр», де консультуватимуть жінок у період кризової вагітності. А саме – незаміжніх дівчат, жінок, які зазнали насильства, тих, хто не має житла або потрапив в іншу скрутну життєву ситуацію. Ініціатори створення центру – всесвітня громадська організація «Збережи Життя Інтернешнл», заснована шість років тому у Сполучених Штатах Америки.

Щасливе материнство та традиційні сімейні цінності. Це  - основа бачення громадської організації «Збережи Життя Інтернешнл». Подібні центри підтримки жінок, які переживають кризову вагітність, працюють у країнах Східної Європи. Полтавський «Life Центр»  - шостий в Україні. Перший відкрили у Чернівцях, потім - Луцьку, Запоріжжі, Одесі, Хмельницькому.

Надія Гординська, засновниця та президент ГО «Збережи Життя Інтернешнл»

- Ми створювали цю організацію із думкою, щоб ніяка жінка не була змушена робити аборт, тільки тому, що вона не може знайти допомоги. Або плеча, на яке вона може спертися.

Такі центри працюють завдяки підтримці волонтерів та меценатів із США та України. Організація співпрацює із органами місцевої влади та медичними установами. Форма роботи із жінками - індивідуальні консультації. Далі  - допомога по ситуації: інформаційна, психологічна, матеріальна.

Міла Зарубайко, національний директор ГО «Збережи Життя Інтернешнл»

- У нас є цілий аспект програм, де вони можуть навчатись, заробляти віртуальні гроші і потім придбати на них у нашому «Life Центрі» одежу, памперси для малюків, одежу для себе. Можливо, комусь потрібні будуть продукти.

Волонтери проходять необхідне навчання. Крім того, у плані - проведення просвітницьких ток-шоу та дебатів із учнівською молоддю міста. Теми - стосунки, моральні цінності, наслідки абортів.

Олена Пчелякова, директорка Полтавського «Life Центру»

- Правильне висвітлення взаємостосунків хлопця та дівчини. І передусім - підкреслюємо цінність людського життя.

Полтавський центр допомоги вагітним розташований за адресою площа Слави, 5.

Стрічка новин