Євробачення 2020 скасовано НЕ буде

Євробачення 2020 скасовано НЕ буде

На засіданні влади в Роттердамі було вирішено про те, що Євробачення 2020 має тривати в звичайному режимі і скасування або перенесення конкурсу не буде.

«Ми стежимо за ситуацією з поширенням вірусу щодня. Поки конкурс не вимагає якихось додаткових рішень. Підготовка триває в повному обсязі. Я думаю, що в середині квітня треба буде повернутися до цього питання, однак зараз у нас все ще багато часу до конкурсу» – говорить олдермен Касмі (член муніципальної ради Роттердама по туризму).

Рішення засудили деякі інші муніципальні депутати.

Остаточне рішення щодо проведення або скасування конкурсу “Євробачення-2020”, який прийматиме Роттердам, має бути ухвалене на початку квітня. Про це заявив мер Роттердама (Нідерланди) Ахмед Абуталеб, повідомляє Суспільне UA.

"У нас є два варіанти: Європейська мовна спілка та суспільний мовник можуть ухвалити рішення про проведення або скасування. Але зараз рано говорити", — сказав міський голова Роттердама.

За його словами, відповідне рішення ухвалять орієнтовно 5-6 квітня, коли вже монтуватимуть сцену.

Нагадаємо, 65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 заплановано на 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди.

Стрічка новин