До кінця року провулки на окраїнах міста, які десятиліттями не ремонтувались, будуть заасфальтовані, обіцяють у шляхово-ремонтному будівельному управлінні

Більшість з них уже приведені до порядку.

Нове асфальтне покриття уже з'явилося по провулку Заячому, Суконному, на вулицях Глінки, Шведській, Меньжинського, Керамічній, Загородній. А в Рибцях, по вулиці Окружній, Історичній, Яблуневій та Вишневій, завезли щебеневе покриття. Більшість відремонтованих об'єктів – міські околиці.

По провулку Тракторному асфальтоукладна машина не їздила, мабуть, вже років 10. Пріорітетним завданням для бригади є виконання програми «Місто без околиць».

Провулок Тракторний, як й інші об'єкти, обирала комісія міського житлового управління. Мешканці провулку про нову дорогу вже й не мріяли.

Окрім об'єктів, визначених комісією, до списку потрапили й ті будинки, мешканці яких скаржилися чи то до житлового управління, чи то до ГЖЕДів. Мешканці 5-поверхівки по Фрунзе, 92, А з приводу ремонту асфальтного покриття у дворі зверталися неодноразово. Говорять: ні «швидку», ні таксі викликати через це незручно. Тепер сподіваються, що колись черга ремонту дійде і до їх багатостраждального під'їзду.

Усі роботи виконує шляхово-ремонте будівельне управління. На сьогоднішній день загальна кількість виконаних робіт у тонах складає 12 тисяч.

Скаржаться тільки на фінансування, як наслідок – заборгованість у працівників. Та й зарплата як на рівень виконуваних робіт – досить невисока: близько тисячі двохсот гривень, це при тому, що, особливо у спеку, температура асфальту, який укладають працівники ШРБУ, сягає 100-150 градусів.

Стрічка новин