У Полтаві менше як за півгодини знайшли матір покинутої дитини

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Про виявлення малолітньої дівчинки без супроводу дорослих 12 березня близько 20-ї години до поліції Полтави повідомив місцевий 22-річний чоловік.

Він зазначив, що на одній із зупинок громадського транспорту в Київському районі обласного центру, дитина просить дорослих купити їй поїсти. На запитання, де вона живе та де її батьки, дівчинка відповісти не змогла. Тож полтавець викликав поліцейських, аби допомогти дитині повернутися до батьків.

До пошуків рідних дівчини долучилися патрульні поліцейські та працівники ювенальної превенції відділення №1 поліції Полтави. Менше, ніж за півгодини вдалося знайти маму, яка й забрала дитину додому. Виявилося, що 9-річна дівчинка самостійно вирішила прогулятися містом, поки мама перебувала на роботі.  

"Небайдужість  полтавця допомогла поліції повернути дитину матері менше ніж за півгодини. Ми висловлюємо слова вдячності юнакові, який сумлінно виконав свій громадянський обов’язок та убезпечив дитину від можливих проблем", – сказав заступник начальника ГУНП в Полтавській області Олексій Манжиєвський.

Стрічка новин