Виділення коштів підприємствам та прийняття стратегії розвитку області

Формування порядку денного та внесення додаткових питань. Так розпочалось позачергове засідання 32-ї сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Без обговорення депутати проголосували за питання «Про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки», адже його попередньо обговорили на комісії. Детально зупинилися на виділенні коштів на статутний капітал комунальним підприємствам області. Кому пощастило, а кому не бачити фінансів, знає Анна Ружін.

Сесію відкрили, за питання голосують без розгляду. На черзі – пропозиція щодо збільшення статутного капіталу «Полтавафарм». Депутатка Ірина Степаненко звинуватила Біленького в тому, що він декілька років не призначав конкурс на посаду директора цього комунального підприємства. У цьому – й причина стану підприємства. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Стосується це питання по призначенню керівника «Полтавафарм» не виключно мене. Я лише підписую розпорядження, яке підписує Полтавська ОДА. З голови когось вигадати і поставити я не можу.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Сьогодні є ще 10 аптек, які жевжіють та мають деякий прибуток. І вони мають 70 точок відпуску сьогодні. Є ще 22, але якщо ми їм допоможемо, то вони активно підуть. Є ще окремі пункти, яким варто допомогти. Ми аналізуємо по ситуації. Але є це на сьогодні питання, яке болить.

Після тривалого обговорення депутати більшістю голосів підтримали рішення виділення коштів. Мова – про 5,2 млн.грн.

Збільшення статутного капіталу «Полтаватеплоенерго» також підтримали.

Аналогічне питання, але щодо «Полтававодоканалу», виявилося суперечливим. Депутати сварилися та не могли дійти до спільного рішення. За трибуною – очільник КП «Полтававодоканалу». 

Василь Воротинцев, директор КП «Полтававодоканал»

- За останні три роки у місті Полтава виникло 72 провали. За останні 10 днів - 6 провалів на мірокрайоні Левада. Ситуація дуже небезпечена. Якщо не вдасться нашими перекачками прибрати оцю загрозу, яка сьогодні виникає.... Робим все, щоб воно не бігло по поверхні.

Провали по всьому місту. І де буде наступний - невідомо. Минулоріч у таку пастку втрапила й автівка.

Василь Воротинцев наголосив, якщо додаткові кошти не будуть виділені, то місту загрожує подача води по годинам, або й зовсім відключення водопостачання. Крім того, потрібні кошти на купівлю додаткових реагентів для знезараження води в умовах карантину. Загалом підприємство просить 17 мільйонів. І це – з врахуванням реагентів.

Василь Воротинцев, директор КП «Полтававодоканал»

- Я провів переговори з містом, і вони пообіцяли на сесії теж виділити якісь кошти. Чому весною? Бо основні провали семе весною, коли паводок.

Неодноразово поверталися до питання «Полтававодоканалу», але депутати не підтримали голосами виділення коштів.

Бюджет прийняли зі змінами, адже в списку є пункт про кошти «Водоканалу». Павло Кропивка, керівник Департаменту фінансів, наголосив, що ці кошти підприємство не отримає, бо питання не підтримали депутати. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію