Банківська система на час карантину працюватиме у звичайному режимі

Банківська система на час карантину працюватиме у звичайному режимі

Банківська система на час карантину для попередження вірусу COVID-19 працюватиму у звичайному режимі, банки продовжують безперебійно обслуговувати клієнтів.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку у Facebook.

"Національний банк готовий забезпечити підтримку ліквідності банківської системи. Нині банківська система має історично високі рівні ліквідності. Однак за необхідності банки в будь-який момент можуть отримати підтримку завдяки постійним інструментам рефінансування", - йдеться у повідомленні.

У НБУ підкреслили, що готові за потреби і далі проводити валютні інтервенції для згладжування курсових коливань - міжнародні резерви України перевищують 26 млрд доларів.

"Національний банк готовий зробити все необхідне для забезпечення безперебійного касового обслуговування та поповнення банкоматів на випадок підвищеного попиту на готівку з боку населення. Національний банк готовий знезаражувати гривневі банкноти у сховищі", - підкреслили у регуляторі.

Нагадаємо, через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.

Стрічка новин