В одному з департаментів Полтавської ОДА провели обшуки

В одному з департаментів Полтавської ОДА провели обшуки

Зробили це в рамках розслідування кримінального провадження.

Кременчуцька місцева прокуратура спільно з поліцією за оперативного супроводу УСБУ в Полтавській області у рамках розслідування кримінального провадження провели обшуки  в Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, офісних приміщеннях підрядників та за місцем проживання одного з працівників департаменту. Виявлені та вилучені оригінали документів первинного бухгалтерського обліку, до яких, імовірно, внесені недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт.      

За версією слідства, замовник та підрядники можуть бути причетними до привласнення та розтрати бюджетних коштів на сотні тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт загальноосвітнього навчального закладу, розташованого у Кременчуцькому районі, шляхом завищення вартості та обсягів виконаних будівельних робіт.

Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення та розтрата бюджетних коштів, вчинені за попередньою змовою групою осіб). У кримінальному провадженні призначена комплексна будівельно-технічна та економічна експертиза, за висновками якої буде встановлена точна сума збитків.

До слова,в Полтавській ОДА триває позачергова сесія обласної ради.

Стрічка новин