УЄФА не планує скасовувати Євро-2020 після консультації з ВООЗ

Організація провела термінову нараду.

УЄФА провів термінову нараду з приводу впливу епідемії коронавірусу на проведення чемпіонату Європи-2020 з футболу, передає Дзеркало Тижня з посиланням на Tribuna.com.

На підставі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я УЄФА вважає, що міста зможуть прийняти матчі Євро-2020 при наявності необхідної медичної бази для допомоги пацієнтам, інфікованим вірусом COVID-19, а також відповідної інфраструктури для взаємодії з десятками тисяч фанатів.

Турнір скасовувати наміру не мають і хочуть провести його з уболівальниками на трибунах. У зв'язку з цим представники футбольного органу зв'язалися з урядами країн, які приймуть матчі Євро, і попросили їх прийняти всі необхідні заходи, щоб турнір відбувся. Матчі чемпіонату повинні пройти на 12 стадіонах в 12 країнах, що дозволить перенести частину ігор в інші міста, якщо хтось з організаторів не зможе прийняти турнір.

Також в УЄФА назвали "абсолютно помилковими" повідомлення про те, що європейські футбольні федерації нібито попросили перенести турнір на наступний рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію