Топлене сало і пластівці: у полтавські колонії передавали наркотики

За минулий тиждень попередили 6 спроб доставки заборонених предметів до установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

У державній установі «Полтавська виправна колонія (№64)» під час огляду посилки, яка надійшла засудженому І. від громадянина Р., виявили та вилучили в пластиковому відрі з топленим салом та у вівсяних пластівцях 2 мобільних телефони.

У державній установі «Божковська виправна колонія (№16)», під час догляду посилки, яка надійшла засудженому В. від громадянина М., в підкладці зимової куртки знайшли речовину зеленого кольору, зовні схожою на наркотичний засіб.

У державній установі «Полтавська установа виконання покарань (№23)», під час догляду посилки, яка надійшла ув’язненому Я. від громадянки Я., в пакеті з пластівцями виявили 8 кристалоподібних речовин білого кольору, зовні схожими на наркотичний засіб.

Там же, під час догляду посилки, яка надійшла ув’язненому О. від громадянки П., в продуктах харчування був поліетиленовий згорток з кристалоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичний засіб.

За всіма фактами триває перевірка, інформує Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію