Поліцейського, який фігурує у нічному ДТП в Полтаві, відсторонили від обов’язків

Поліцейського, який фігурує у нічному ДТП в Полтаві, відсторонили від обов’язків

ДТП сталася 07 березня на вул. Героїв Сталінграду. Водій ВАЗ-21099 допустив зіткнення з автомобілем Nissan Note. Учасники аварії не постраждали. 

Встановлено, що ВАЗом керував старший сержант поліції, 1988 р.н. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це свідчать результати медичного огляду. 

Відносно порушника склали адміністративні матеріали за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) і 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння). 

Окрім того, керівництвом Головного управління поліції Полтавщини призначено комісійне службове розслідування. На період перевірки поліцейського відсторонили від виконання посадових обов’язків. Розглядається питання щодо доцільності його подальшої служби в поліції.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, висловив безальтернативну позицію про відповідальність поліцейських за порушення вимог Закону:

–    Незалежно від професійних заслуг, за порушення Закону кожен буде відповідати персонально. Перед Законом усі рівні. За керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння на поліцейського чекає не тільки юридична відповідальність, але й звільнення з лав поліції. 

Стрічка новин