У Полтаві по вул. Грушевського, 10 пожежа в багатоповерхівці

Сьогодні вдень у Полтаві у районі ринку «Мотель» по вулиці Грушевського, 10 горів балкон в одній з квартир на шостому поверсі багатоповерхівки. Як повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, рятувальники, які оперативно прибули на місце пригоди, швидко локалізували загорання. 

Евакуацію мешканців не проводили. Гасили полум’я 12 бійців рятувальної служби. Також було задіяно три пожежні спецавтівки. Нараз всі обставини пожежі з’ясовують слідчі. Ось що говорять свідки надзвичайної події та рятувальники. 

свідки пожежі

- Молодий парень побачив і його жінка з дівчинкою, це вони визвали. Рятувальники прибули швидко, сильно горіло вони знизу потушили, горіло високо, як костер не те, що там тліло. Нам тут не дуже гарно видно чи на балконі, чи в кімнаті. Схоже, що на балконі високо вогонь і вони пожежними рукавами дістали і потухло, а тоді вони напевне наверх піднялися, в квартиру ми не бачили... Згорів балкон чого ми не знаємо тільки прибігли, ми знизу. Може хтось цигарку кинув, згоріла проводка, стрільнуло вікно в кімнаті, рама. 

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю  ГУ ДСНС України у Полтавській області

- О 15.04 надійшло повідомлення, що по вулиці Грушевського попередньо було про те, що горить квартира на шостому поверсі 9 поверхового житлового будинку. Коли рятувальники прибули на місце виявилося, що горить сам балкон. Було направлено два відділення, дві автоцистерни та одне відділення на автодрабині. Так як пожежа на висоті. Уже о 15.27 пожежа була повністю ліквідована. Наразі причини і всі обставини пожежі з'ясовуються.

Стрічка новин