Доступні кредити для бізнесу

У Полтаві презентували нову Державну програму кредитування під 5-7-9 %. Вона має створити сприятливі умови для розвитку власного бізнесу в Україні. Як отримати кредит, дізнавалсь Юлія Хаврель. 

Андрій Печериця власник незвичних мобільних кав’ярень. Вони працюють на сонячних батареях. Незвичними є й кавомашини. Вони відтворюють найбільш древній спосіб приготування кави – на піску або по-турецьки. За словами чоловіка, він планує розширюватись, саме тому зацікавлений у доступному кредитуванні.

Андрій Печериця, власник бізнесу

- Коли ми беремо банківський кредит, що нам як підприємцям дуже незручно. Те, що через місяць нам потрібно вже віддавати ці кошти. Коли ми залучаємо кошти, ми повинні хоча б 3 - 6 місяців, щоб освоїти ці кошти, щоб вони почали працювати. 

Уряд почув підприємців й ініціював програму «Доступні кредити 5-7-9 %».

Андрій Слабінський, керівник Офісу розвитку МСП

- 5, 7 чи 9 % залежить від того, який у вас річний дохід. Від 25 до 50 млн в рік - ви попадаєте на відсоткову ставку - 9%, якщо менше ніж 25 млн - 7 % й відповідно за кожного найманого працівника, ви можете зменшувати свою відсоткову ставку до 5 %. 

За словами підприємців, це дуже гарна відсоткова ставка.

Андрій Печериця, власник бізнесу

- Це не таке велике навантаження на бюджет і є можливість ці кошти використовувати по призначенню. 

Координуватимуть підприємців представники Полтавської ОДА.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Підприємці до нас звертаються із певними запитами, щодо стимулювання їх діяльності, щодо можливості отримувати кредити. В тому числі за зниженими відсотковими ставками. Наше завдання, щоб банк та клієнт знайшли один одного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію