У кожному регіоні визначили по дві госпітальні бази, де прийматимуть хворих на коронавірус

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

За інформацією МОЗ, в Україні підтверджено один випадок зараження коронавірусом.

У кожному регіоні України визначено як мінімум дві госпітальні бази, які першими прийматимуть хворих на коронавірус. Про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

"У кожному регіоні визначено як мінімум дві госпітальні бази, і для дітей, і для дорослих, які першими будуть приймати хворих на коронавірусну інфекцію. В подальшому, в разі масового надходження хворих на коронавірусну інфекцію, відбувається перепрофілювання інших закладів. І ці схеми перепрофілювання розроблені, кожна область і місто має такі схеми. І в подальшому людей, які потребуватимуть госпіталізації будуть розміщувати в закладах охорони здоров’я", - сказав він.

Ляшко зазначив, що в той же час, як показує статистика інших країн, близько 80 % людей, навіть ті, які захворіли на коронавірус, будуть вдома, і медична допомога їм надаватиметься дистанційно. За його словами, у разі масового надходження хворих на коронавірус, головним завданням буде забезпечення стабільної роботи системи охорони здоров'я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію