Представники ОПЗЖ вітали полтавок зі святом

Зі святом 8 березня полтавок привітали представники Полтавської міської партійної організації «Опозиційна платформа – За життя». Спочатку її керівник народний депутат України Ілля Кива зустрівся із полтавками поважного віку – дітьми війни. А потім представники партії вітали полтавок на вулицях міста.

Напередодні свята в офісі Полтавської міської партійної організації «Опозиційна платформа – За життя» зібралися представниці прекрасної статі: ветерани праці, діти війни, жінки, які розміняли сім, вісім, а дехто – і дев’ять десятків. Їх приїхав привітати народний депутат України Ілля Кива.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Мені приємно було приїхати до вас. І з вами провести цей день для того, щоб послухати вас. Щоб ви мені розповіли, що найбільше всього болить.

Жінки ділилися тим, що найбільше турбує. А це – житлово-комунальні проблеми, високі тарифи, дорогі продукти і речі. Натомість же пенсії мізерні, бідкаються бабусі, на них важко виживати. Втім, оптимізму старенькі не втрачають. Головне, щоб діти та онуки жили заможніше і в країні панували мир та стабільність, каже заступник голови ради ветеранів Шевченківського району Полтави, 82-річна Алла Фадєєва.

Алла Фадєєва, заст.голови ради ветеранів Шевченківського району м.Полтава

- Дуже багато взяли для себе із бесіди: і проблеми на майбутнє, і перспективи, що нас очікує, до чого ми повинні прийти, як ми повинні працювати. Велике йому спасибі.

Людмила Янбих, пенсіонерка, 69 років

- Зустріч проходила дуже добре. Поспілкувалися на всі теми, які цікавили людей. Усі вийшли задоволені.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Ось саме такі зустрічі – вони мотивують тебе до тієї боротьби, яка повинна привести у першу чергу до відродження і поверненню здорового глузду у наші головам. 8-му березню – бути, 9 травня ми пам’ятаємо і шануємо. І ніякі божевільні у нас цього не заберуть.

Народний депутат України особисту привітав кожну із присутніх жінок букетом квітів та святковими подарунками.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Це правильно – приділяти увагу, турбуватися, робити щасливими наших самих коханих, найдорожчих жінок.

Дорогі наші жінки! Щиро вас вітаю з цим прекрасним святом – 8 березня. І я хочу від усього свого серця вам побажати, щоб ви завжди були щасливими, коханими і квітучими, як ця весна.

Жінки були задоволені увагою до них. Дехто не приховував, що така зустріч стала для них приємною несподіванкою.

Зінаїда Боровська, пенсіонерка, 91 рік

- Це для нас дійсно несподіванка, ще й так не було, щоб так організовано. Будемо сподіватися, що все буде добре, будемо збиратися і вирішувати питання.

А потім команда міського осередку партійної організації «Опозиційна платформа – За життя» вітала квітами усіх перехожих містянок уже на вулицях Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію