«Дивосвіт кераміки-2020» або творіння юних скульпторів

У Полтаві відкрили виставку робіт з глини. Її учасники – учні творчих шкіл та студій, які підготували для відвідувачів свої фантазії, втілені у глині. Тут як окремі скульптури, так і цілі композиції. Експонуються творіння у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка.

Усі творіння з глини зібрали у залі імені Саші Путрі. Це вже восьма виставка, яка об'єднала сім гуртків і студій міста. 

Ольга Курчакова, директорка Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Це і Палац дитячої та юнацької творчості, студії приватних шкіл. Ініціатором є Наталія Євгенівна Асташова, яка викладає в ЗОШ №2. Вона збирає керівників всіх студій і вони готують такий звіт за рік роботи.

Директорка Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка зазначає: дуже приємно, що така велика кількість учасників. Щорічно, коли представляють роботи – з'являються нові ідеї, по суті, з одного і того ж матеріалу – глини.

Центральна частина виставки переносить відвідувача у світ Древнього Єгипту у часи фараонів.

Виконали композицію вихованці Обласного центру науково-технічої творчості.

Привертає увагу і композиція із стилізованих дитячих долоньок, які символічно протягують до глядача мрії та сподівання. Створені вони на гуртку під керівництвом Наталії Асташової, яка і є організатором виставки.

Наталія Асташова-Бабенко, організаторка виставки 

- На цій виставці видно, який діапазон у такого простого матеріалу –  глина. З глини можна робити і маленьку річ, і дуже велику. Її можна випікати, вона пережива віки. Діапазон цих років дуже великий. І такі вистаки чудові, щоб подивитися: хто чого досяг.

 Вихованці спеціалізованої школи-інтернату з 2019 року мають можливість творити за допомогою глини. Займаються вони цим на гуртку «Територія – Ї» під керівництвом Валерія Леонова. 

Валерій Леонов, керівник гуртка 

- У кого що вийшло. Дітки ще маленькі, вчаться. Головне, що їм подобається. Займаємося.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію