Президент України побував у Полтавській обласній лікарні

Полтавська область – приклад проведення медичної реформи. Про це заявив президент України Володимир Зеленський. Два дні він перебуває на Полтавщині із робочим візитом. Сьогодні відвідав Полтавську обласну клінічну лікарню ім.Скліфосовського.

О 10 ранку президент України з’являється на території обласної лікарні. Він оглянув пересувні медичні лабораторії та побував у хірургічному відділенні. Нині там тривають ремонти приймального та рентгенологічного відділень. Завершити їх обіцяють досить скоро.

Григорій Оксак, гол.лікар КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського» 

- Нам будівельники обіцяють до квітня місяця завершити цей ремонт. Ми враховуємо ті вимоги, які дає Кабінет Міністрів, де повинно бути завдання для сучасних приймальних відділень.

У відділеннях закуплено достатньо сучасної техніки. Лікарі переконують, що це додасть ефективності у їхній роботі.

Лариса Андрєєва, зав.рентген-діагностичним відділенням КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім.Скліфосовського» 

- Це сприяє більш досконалому діагностичному процесу і скорочує терміни діагностики. Допомагає в оперативному лікуванні і в терапевтичному.

Президент України Володимир Зеленський, спілкуючись із представниками преси та громадськості, загалом досить високо оцінив проведення медичної реформи на Полтавщині.

Володимир Зеленський, президент України

- Ідуть ремонти у відділенні, сучасна, техніка, задоволені лікарі, дуже задоволено керівництво лікарні, а найголовніше, що задоволені люди, задоволені пацієнти. Полтавська область є дійсно пілотним прикладом медичної реформи. Я думаю, для нас дуже важливо комунікувати, дуже важливо усіх сюди привозити сюди з інших областей.

Глава держави пообіцяв, що влада працюватиме над збільшенням розміру заробітних плат лікарям. Каже, що докладе зусиль, щоб поліпшити ситуацію і в інших сферах життя суспільства. Президент запевнив, що за короткий час відвідає усі області України, аби зрозуміти ті негаразди, які слід долати у першу чергу.

Володимир Зеленський, президент України

- Ми повинні зрозуміти всі проблеми, які є в областях, і почати їх вирішувати. Всі ці стратегічні проблеми ми записуємо, потім передаємо в уряд. І хочемо побачити від уряду тактику, стратегію вирішення усіх цих проблем.

Серед наболілих проблем – стан доріг. Володимир Зеленський повідомив: цьогоріч влада планує виділити на їхній ремонт рекордну суму – 80 мільярдів гривень.

Володимир Зеленський, президент України

- Зараз ми хочемо за чотири роки побудувати дороги в Україні. У нас амбітна задача. Будуємо відразу в усіх областях. Наша задача – з’єднати всю країну, побудувати головні найдорожчі дороги. І ми це будемо робити.

На запитання: коли буде наступний обмін полоненими та чергова зустріч у «норманському форматі», президент відповів:

Володимир Зеленський, президент України

- Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін у березні. Ми працюємо над тим, щоб у нас була зустріч у кінці квітня. Я, думаю, все це відбудеться.

Ще деякий час Володимир Зеленський у неформальній обстановці спілкувався із людьми, які оточили його, розповідаючи про громадські й особисті проблеми. Глава держави пообіцяв посприяти у їх вирішенні. Далі він відбув до Кременчука, де теж провів низку робочих зустрічей.

Стрічка новин