Лубни ділилися своїм досвідом

Понад 40 представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини брали участь у виїзному засіданні Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України.

На цьому зібранні йшлося про нововведення в окремих галузях міста над Сулою. Зокрема, про встановлення індивідуальних теплових пунктів, доцільність впровадження альтернативної та відновлювальної енергій, геліосистем, що дозволяє значно економити енергоспоживання та кошти. Обговорювалися переваги використання електронного квитка для проїзду в громадському транспорті та програми автоматизованого обліку пільгового перевезення, шляхи розв’язання проблем щодо вивезення твердих побутових відходів та благоустрою міста.

Делегація також відвідала Лубенську лікарню інтенсивного лікування, стоматологічне відділення, міський центр ПМСД, краєзнавчий музей та спеціалізовану школу №6. Подібні зустрічі є досить корисними, переконує Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

Олександр Грицаєнко, Лубенський міський голова

- Все воно потрібне для громад. І громади, я думаю, погоджуються на використання коштів на дані напрямки, цілі і об’єкти. Сподіваюся, що колеги після того, як вони обговорять у себе і те, що казали, будуть ще дзвінки для того, щоб приїхати, поділитися досвідом більш предметніше.

Стрічка новин