Двом жителям Новосанжарського району обрали запобіжні заходи

Володимиру Марченку та Віктору Гуренку суд заборонив впродовж двох місяців виїджати за межі сіл, в яких вони проживають. Чоловіків підозрюють в тому, що вони на тракторах блокували дорогу в Нових Санжарах 20-го лютого цього року. Нагадаємо, вчора суд обрав запобіжні заходи для двох жительок Новосанжарського району – Ренати Ромі та Наталії Грубич. Їх підозрюють у хуліганстві під час протесту щодо обсервації у санаторії Нових Санжар евакуйованих з Китаю людей. Жінкам обради особисте зобов'язання. Також нині під домашнім арештом – четверо жителів Нових Санжар: Віталій Семирод, Микола Кудрін, Костянтин Бігдан та Володимир Сіренко. Подробиці сьогоднішнього засідання дивіться у наступному сюжеті.

Засідання почалося о 9:30. Підсудний - житель Новосанжарського району Володимир Марченко не заперечив розгляд клопотання слідчого, без участі свого адвоката. Слідчий Євгеній Грищенко просить про особисте зобов’язання для Марченка. Його підозрюють у блокуванні дороги в Нових Санжар 20-го лютого цього року. 

Євгеній Грищенко, слідчий

- Підозрюваний Марченко може переховуватись від органів досудового розслідування. На даний час немає постійного місця роботи в зв’язку з тим, що перебуває у центрі зайнятості.

Ростислав Яроцький, прокурор 

- Не виключається той ризик... А саме те що, вказана особа, зважаючи на те що йому оголошена підозра, все таки має можливість переховуватися й не з’являтися за першим викликом до слідчого.

Підсудний Володимир Марченко підтримав клопотання слідчого. 

Суддя: - Ви не заперечуєте стосовно поданого клопотання?

Марченко: - Не заперечую.

Суддя Юлія Гальонкіна зачитала ухвалу: 

Юлія Гальонкіна, суддя

- Покласти на підозрюваного Марченко Володимира Миколайовича такі обов’язки прибувати за викликом слідчого, не відлучатися за межі села Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області без дозволу слідчого, прокурора або суду.

Також суддя розглянула звернення слідчого щодо запобіжного заходу для іншого жителя Новосанжарського району - Віктора Гуренка. Чоловіка теж підозрюють у блокуванні дороги 20-го лютого. Підозра ґрунтується на показах чотирьох правоохоронців. Серед них двоє поліцейських із Нових Санжар, розповів прокурор Ростислав Яроцький. 

Ростислав Яроцький, прокурор 

- Місцеві мешканці на жаль не йдуть на співпрацю, зрозуміло що вони захищають своїх односельчан, але працівники поліції, які там працюють дали показання про те, що вказана особа була саме за кермом трактора.

Серед ризиків прокурор Ростислав Яроцький говорить про ймовірність виїзду за кордон підозрюваного. Сам Віктор Гуренко свою вину заперечує.

Суддя: - Ви перебували у цьому місці на тракторі?

Гуренко:  - Ні.

В’ячеслав Делія, адвокат підозрюваного 

- У нього вже було тисяча можливостей виїхати та зникнути, однак людина вважає себе не винною. Ми це доведемо у суді при розглядів провадження по суті. Я прошу відмовити в задоволенні клопотання.

Суд заборонив Віктору Гуренку без дозволу слідчого, виїджати за межі села Забрідки Новосанжарського  району.  

Юлія Гальонкіна, суддя 

- Клопотання слідчого задовольнити. Застосувати до підозрюваного Гуренка Віктора Михайловича запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на два місяці в межах строку досудового розслідування.

Обом підозрюваним Володимиру Марченку та Віктору Гуренку інкримінують першу частину статті 279. Чоловікам загрожує штаф від вісімсот п'ятдесяти гривень до двох з половиною тисячі гривень. Або обмеження волі строком до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію