День весни і жінок

Сьогодні, 6 березня, у театрі імені Гоголя пройшли урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Запросили на них винуватець свята. Їх нагороджували, підготували для них концерт.

- Я ніжна, я кохана, я твоя, я та, яка у світі найрідніша.

Цим віршем ведуча відкриває святковий концерт. Присвячений він Міжнародному жіночому дню 8 березня. Далі для присутніх грає духовий оркестр. Після на сцену йде заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков. Він вітає жінок. Додає: усе, чого досягають чоловіки, – це заслуга й жінки.

Євген Греков, заступник голови Полтавської ОДА

- Саме завдяки жінкам, які безперечно надають нам найважливіше, те, що є в житті кожної людини, допомагають у вихованні дітей. Безпосередньо саме підтримка жінок та материнська турбота – це незламна віра та самовіддана пожертва у вихованні дітей, підтримці чоловіків.

Далі Євген Греков починає нагороджувати жінок. Серед них – Ольга Бородіна. Вона – військова. Розповідає: з дитинства мріяла служити в армії. Утім, зізнається бажання здійснилося лише в 33 роки. Ольга безмежно рада сьогоднішній відзнаці. Мовляв: саме така нагорода в її житті – перша.

Ольга Бородіна, нагороджена

- Для мене – показувати, що я мужня, я нічим не відстаю від чоловіків і я сильна жінка, і в той же час, у мене є хоч один день, в який я згадую, що я жінка. Чоловіки-колеги вітають нас, і це – дуже приємно.

Оксана Штепа – ще одна нагороджена жінка. Вона – викладачка іноземної мови у військовому коледжі сержантського складу. Розповідає: це свято для неї – найулюбленіше в році. Тому, додає: отримати нагороду сьогодні – для неї подвійна приємність. 

Оксана Штепа, нагороджена

- Весна – це така знакова пора року, коли все розквітає, стає прекрасним. Розквітає природа і жінки розквітають. Це чудово, це – початок нового життя. Я вважаю, що все в нас буде добре, і погода, і все буде добре в Україні.

По завершенню нагородження продовжився концерт. Тривав він близько години.

Стрічка новин